برای دومین بار حمایت از کسب و کارهای نوین به ثمر نشست

 

در رویداد بزرگ حل نیازهای فناورانه حوزه گردشگری با رویکرد فناوری‎های نوین که توسط پارک علم‌وفناوری و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان برگزار شد، با حمایت‎های مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران “شرکت مانا افراز خاور” حائز رتبه دوم رویداد ملی حل نیازهای فناورانه حوزه گردشگری با رویکرد فناوری نوین در بخش ارائه محصول شد.

این رویداد ملی با موضوع “حل نیازهای فناورانه حوزه گردشگری” با رویکرد فناوری نوین در راستای ارائه راهکار با 9 چالش در پارک علم فناوری استان سمنان برگزار شد.

در این رویداد بیش از 100 طرح از سراسر کشور از جمله واقعیت‌افزوده در گردشگری، راهنمای صوتی گردشگری، تصاویر ۳۶۰درجه، سفرهای بومی و محلی، اقامتگاه، پویانمایی، واقعیت مجازی، اینترنت‌اشیاء در گردشگری و هتلداری، راهنمای مسافران و گردشگران با استفاده از رویکرد فناوری‌های نوین به دبیرخانه رویداد ارائه شده بود.

شرکت “مانا افراز خاور” در این رویداد برای رفع سه چالش در حوزه‌های واقعیت‌افزوده در حوزه گردشگری، واقعیت مجازی، تصاویر 360 درجه راهکار ارائه کرد.

در حاشیه این رویداد “شرکت مانا افراز خاور” جزو سه تیمی بود که با پارک علم و فناوری استان سمنان تفاهمنامه امضا کرد.

گفتنی است، «کار و دیار ویرا» و «امین طوسی تیم رویا» به‌ترتیب حائز رتبه اول و سوم شدند. در  بخش “ایده‌شو”  نیز  گروه «فراز» و «مصطفی قلی‌پور» انتخاب شدند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *