درخشش محصول نوآورانه «بردار» در جشنواره دکتر نوربخش

حمایت از کسب‌وکارهای نوین در مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران به ثمر نشست

درخشش محصول نوآورانه «بردار» در جشنواره دکتر نوربخش

 

شرکت دانش‌بنیان مانا افراز خاور با محصول «بردار» (boardAR)  به عنوان تنها شرکت بخش خصوصی در میان بانک‌ها و موسسات مالی کشور، حائز رتبه برتر در جشنواره «دکتر نوربخش» شد. این مجموعه که از حمایت‌های مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران برخوردار است، جایزه طرح برگزیده در محور «سامانه‌های مشتریان» را از آن خود کرد.

****

مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران با ایجاد بستری مناسب برای خلق و توسعه ایده و محصول، با حمایت از کسب‌وکارهای نوین، مجموعه‌های خلاق و شرکت‌های دانش‌بنیان در جشنواره «دکتر نوربخش» خوش درخشید.

انتخاب نوآوری‌های برتر بانک‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری الکترونیک در چارچوب جشنواره «دکتر نوربخش»، یکی از فعالیت‌های جنبی دهمین همایش ‌سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت بود که بر این اساس پس از معرفی محصولات واجد شرایط از سوی سازمان‌ها، مراحل داوری در دبیرخانه همایش، با رعایت سه معیار «نوآورانه بودن»، «کاربردی بودن» و «سودآوری بالقوه» انجام و نوآوری‌های برتر در اختتامیه دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت معرفی شدند.

مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران با هدف توسعه نوآوری و شتابدهی به صادرات از طریق خلق دانش و با تمرکز بر بهبود فضای کسب‌وکار و فعالین اقتصادی و اکو سیستم نوآوری کشور، با حمایت از شرکت دانش‌بنیان مانا افزار خاور در تولید محصول بردار(boardAR)  نقشی ویژه در جشنواره «دکتر نوربخش» داشت.

در جشنواره دکتر نوربخش امسال ۳۲ طرح برای از سوی بانک‌ها و شرکت‌ها در حوزه‌های «سامانه‌های درون بانکی»، «مسئولیت‌های اجتماعی»، «پلتفرم سامانه فکتورینگ»، «سامانه‌های مشتریان»، «سامانه‌های ملی»، «سخت افزار و تجهیزات» و «پروژه امنیت در شبکه زیرساخت» به دبیرخانه دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت ارسال شد.

هیات داوران این جشنواره از میان طرح‌های ارائه شده، محصول بردار(boardAR)  را به دلیل استفاده از رویکرد واقعیت افزوده در حوزه محصولات بروشورها و تبلیغات بانکی و به خصوص ایجاد شکل و روحی جدید و خلاقانه در ارایه کارت‌های هدیه بانکی با استفاده از فناوری‌های نوین، به عنوان طرح برگزیده محور «سامانه‌های مشتریان» دهمین جشنواره دکتر نوربخش معرفی کرد.

شرکت دانش بنیان مانا افراز خاور (گروه نرم افزارِی VrHouse) با حمایت مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران به عنوان تنها شرکت خصوصی شرکت کننده در این جشنواره با بیش از یک دهه سال سابقه در حوزه واقعیت مجازی (VR) با تمرکز بر نوآوری، مشتری مداری و ارائه خدمات پس از فروش مناسب در حداقل زمان ممکن، پیوند مستحکمی بین مشتریان و این شرکت برقرار کرده است.

این شرکت که گواهی‌های شورای عالی انفورماتیک، نظام صنفی رایانه‌ای، اینماد اعتماد الکترونیکی، مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد را دارا است، در مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران مستقر بوده و در راستای بهبود محیط کسب و ‌کار با مرکز نوآوری بصورت کاملا هماهنگ پیش می‌رود و در مدت فعالیت خود در حوزه‌های مختلف نوآوری و دانش‌بنیان اقدامات قابل توجهی انجام داده که «بردار» یکی از محصولات تولید شده در این زمینه بوده است.

گفتنی است مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران با ایجاد بستری مناسب برای خلق و توسعه ایده و محصول، در زمینه‌های مختلفی چون تحقیق و برنامه‌ریزی، آموزش، رویدادسازی و هویت‌بخشی به برند بین‌المللی به مجموعه‌های خلاق و دانش‌بنیان کمک می‌کند. این مرکز همچنین در زمینه‎های شتابدهی صادرات، هوش مصنوعی، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، متاورس و… نیز آماده همفکری و پشتیبانی ایده‎های نوآور می‎باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *